اخبار

فراخوان ثبت‌نام دوازدهمین جشنواره انتخاب کار‌آفرینان برتر

فراخوان ثبت‌نام دوازدهمین جشنواره انتخاب کار‌آفرینان برتر
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از فراخوان ثبت‌نام دوازدهمین جشنواره انتخاب کار‌آفرینان برتر سال 96 در استان خبر داد.
مهندس جزایری با اشاره به فراخوان ثبت‌نام دوازدهمین جشنواره انتخاب کار‌آفرینان برتر سال 96 در چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: کارآفرینان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.karafarinanebartar.ir فرایند ثبت‌نام در این جشنواره را تکمیل کنند

وی مهلت ثبت‌نام در این جشنواره را تا پایان 20 مهر‌ماه سال جاری عنوان و اضافه کرد: هدف از برگزاری این جشنواره ترویج فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، شناسایی کارآفرینان در سطح استان و کشور و ایجاد نشاط و رقابت در فضا‌های کسب و کار است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: به منظور جلوگیری از تراکم ثبت‌نام در روز‌های پایانی کارفرمایان و کارآفرینان گرامی نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

 مهندس جزایری افزود: کارآفرینان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره دبیرخانه استانی این جشنواره 32226005 داخلی 206 تماس بگیرند و یا به اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری مراجعه کنند
۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید