اخبار

به مناسبت هفته کار و کارگر از بیماران کارگردر بیمارستان تامین اجتماعی فرخشهر عیادت شد

به مناسبت هفته کار و کارگر از بیماران  کارگردر بیمارستان تامین اجتماعی فرخشهر عیادت شد
به مناسبت هفته کار و کارگر مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به همراه مدیران کل عضو شورای هماهنگی دستگا ههای تابع و نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی ازبیماران کارگر بیمارستان تامین اجتماعی فرخشهر عیادت کردند

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمت‌رسانی به جامعه به‌خصوص اقشار کم درآمد از اولویت‌های مجلس شورای اسلامی است.

محمد خالدی اظهار کرد: خدمت‌رسانی به جامعه به‌خصوص اقشار کم درآمد از اولویت‌های مجلس شورای اسلامی است.
وی نقش بهداشت و درمان را در خدمت‌رسانی اساسی دانست و افزود: تمام تلاش خود را در جهت توسعه در بخش بهداشت و درمان به کار می‌گیریم.
نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر تعامل کلیه دستگاه‌های اجرائی استان چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: تعامل در بخش‌های مختلف از اولویت‌های ایجاد پیشرفت در استان است  و مجلس شورای اسلامی تمام توان خود را در تحقق این امر به کار می‌گیرد.
سید عباس جزایری مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه گفت: دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی جز دستگاه‌های سخت‌کوش و تلاش‌گر هستند.
وی عنوان کرد: خدمت‌رسانی به قشر آسیب‌پذیر جامعه و به‌خصوص قشر کارگری در راستای تحقق شعار سال یکی از اولویت‌های اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
در ادامه جلسه دکتر جاوید مدیر کل درمان تامین اجتماعی نیز در رابطه با مسائل و مشکلات حوزه درمان و همچنین فعالیت های آن حوزه ایراد سخن نمود که در این جلسه نمایندگان حوزه کارفرمایی نیز حضور داشتند

 

۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۲۱:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید