اخبار

تأیید صلاحیت و رتبه‌بندی 171 شرکت خدماتی و پشتیبانی

تأیید صلاحیت و رتبه‌بندی 171 شرکت خدماتی و پشتیبانی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: پس از بررسی‌های لازم تعداد 171 شرکت خدماتی و پشتیبانی در کمیته استانی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری تأیید صلاحیت و رتبه‌بندی شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری سیدعباس جزایری اظهار کرد: پس از بررسی‌های لازم تعداد 171 شرکت خدماتی و پشتیبانی در کمیته استانی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری تأیید صلاحیت و رتبه‌بندی شدند.
وی از رشد 56 درصدی تأیید صلاحیت و رتبه‌بندی شرکت‌های خدماتی و پشتیبانی در استان چهارمحال و بختیاری خبر داد و افزود: کلیه شرکت‌های خدماتی و پشتیبانی که ضوابط و مقررات قانونی را دارا هستند و قصد شرکت در مناقصات انجام کارهای خدماتی در استان را دارند باید قبل از انجام فعالیت نسبت به اخذ گواهی صلاحیت و رتبه‌بندی خود اقدام نمایند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: متقاضیان انجام فعالیت در کارهای خدماتی استان برای دریافت گواهی تأیید صلاحیت و رتبه‌بندی از طریق انجمن‌های صنفی شرکت‌های خدماتی استان تشکیل پرونده دهند و پس از بررسی توسط اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی صلاحیت آنان احراز شود، در غیر این‌ صورت از فعالیت نامبردگان جلوگیری به‌عمل می‌آید.
مهندس جزایری در پایان تصریح کرد: کلیه دستگاه‌های اجرایی از جمله شهرداری‌ها، مؤسسات و سایر نهاد‌های دولتی، صرفا باید با شرکت‌های دارای گواهی تأیید صلاحیت و رتبه‌بندی قرارداد منعقد کنند.
۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۹:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید