اخبار

اولین جلسه ستاد بزرگداشت مراسم هفته کار وکارگر سال ۹۶دراستان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

اولین جلسه ستاد بزرگداشت مراسم هفته کار وکارگر سال ۹۶دراستان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر چهارمحال و بختیاری در سال جاری باحضور نمایندگان تشکل‌هاکارگری وکارفرمایی،کلیه ادارات ونمایندگیهای تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستانهای تابعه،دستگاههای اجرایی عضو شورای هماهنگی و... در سالن جلسات اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی سید عباس جزایری در این جلسه ضمن گرامیداشت هفته کارگر با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری( مدظله العالی) تحت عنوان  سال" اقتصاد مقاومتی ؛

تولید -اشتغال" افزوده: این اداره کل اعتقاد راسخی به تحقق اقتصاد مقاومتی ،تولید - اشتغال دارد و در این راستا  تمام تلاش خود را درراستای تحقق منویات مقام معظم رهبری خصوصامبحث  اقتصادمقاومتی خواهد کرد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری در ادامه غیار روبی گلزار مطهر شهدا ،دیدار با خانواده شهدا کارگر،برگزاری جشن کارگری، تجلیل از کارگران نمونه ، نواختن زنگ کاروتلاش ،بازدید از کارگاه‌ها، نشست با تشکلات کارگری وکارفرمایی ،دیدار کارگران با نماینده محترم ولی فقیه دراستان و استاندارمحترم ،از برنامه های شاخص ومحوری هفته کارگر می باشد که ان‌شاالله با همکاری مجددانه اعضای ستاد بزرگداشت مراسم هفته کاروکارگر بتوانیم  برنامه هایی در شان جامعه کارگری استان برگزار کنیم.

به گفته وی از پنجم تا یازدهم اردیبهشت‌ماه هرسال بنام هفته کارگرنامگذاری شده است که برای هرروزاز ایام این هفته مهم عناوینی انتخاب‌شده و همسو با آن عناوین نیز برنامه‌هایی درسطح استان تدارک دیده‌شده است.

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۳:۰۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید