اخبار

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری به مناسبت فرارسیدن عید نوروز طی پیامی این مناسبت فرخنده را به تشکلهای کارگری وکارفرمایی،جامعه کارگری وتعاونگران استان تبریک گفت.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری  به مناسبت فرارسیدن عید نوروز طی پیامی این مناسبت فرخنده را به تشکلهای کارگری وکارفرمایی،جامعه کارگری وتعاونگران استان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری متن پیام مهندس جزایری بشرح ذیل میباشد

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر الیل والنهار،یا محول الحول و الاحوال،حول حالنا الی احسن الحال.

موسم بهار زیبنده ترین پاداش الهی به عالم هستی و نماد و جلوه گاه اراده باریتعالی در باز آفرینش طبیعت و شروع روح انگیز و تحول عظیم و بنیادین در احوال و قلوب است .

اینک در آستانه حلول سال نو دفتر پر رمز و راز حیات هستی برگ دیگری می خورد و روح تازه ای در کالبد زمین می دمد با عرض تبریک و تهنیت ،سالی سرشار از نور ایمان و امید توام با بهروزی و پیروزی را در ظل توجهات قطب عالم امکان حضرت مهدی موعود (عج) از آستان اقدس حضرت باری تعالی برای همه عزیزان آرزومندم وخدمتی سرشار از شور نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی مسئلت می نمایم  .

امید است در سال جدید، همچون سنوات گذشته در سایه وحدت ، همدلی و با تلاش و کوشش ،سربلندی و عظمت ایران اسلامی  بیش از پیش ارتقا یابد.

سید عباس جزایری

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی  استان چهارمحال و بختیاری

۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۲۲

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید