اخبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد 2600 تعاونی و اتحادیه فعال در استان چهارمحال و بختیاری داریم که 6700 نفر در آن عضویت دارند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری  مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری  عنوان کرد 2600 تعاونی و اتحادیه فعال در استان چهارمحال و بخت
آقای جزایری افزود:این تعاونی ها و اتحادیه ها با سرمایه سیصد پانزده میلیارد ریال و با اشتغالزایی 30000 نفر تشکیل شده است .

وی اظهار داشت:در راستای اجرای طرح مسکن مهر تعداد 114 شرکت تعاونی فعالیت خود را آغاز کردند که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده ساخت بیش از تعداد 6500 واحد مسکونی با احتساب شهرهای زیر 25 هزار نفر پیش بینی و عملیاتی گردید که از این تعداد تاکنون تعداد 5600واحد تکمیل و تحویل اعضاء گردیده است.

مهندس جزایری خاطرنشان کرد: تدوین برنامه های آموزشی منظم برای مدیران و اعضاء شرکتهای تعاونی در مقاطع یک ماهه ، سه ماهه و یک ساله در دو گروه پودمانهای الزامی و اختیاری که هم اکنون در حال اجرا می باشد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  چهارمحال و بختیاری اظهار داشت:با توجه به جایگاه تعاونی ها،باید در جهت تقویت و ارتقای تعاونی ها تلاش شود چرا که نقش مهمی در اشتغال زایی و تولید دارند و می توانند فرصت های شغلی مناسبی را ایجاد کنند.

وی افزود:در سایه تعامل و در چارچوب های قانونی باید یکایک مشکلات تعاونی ها را مورد ارزیابی قرار داد در طول سال جلسات زیادی در جهت رفع مشکلات تعاونی ها تشکیل شود و با احصاء این مشکلات در صدد رفع موانع جدی در مسیر تعالی تعاونی ها هستیم .

۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ۱۴:۰۸

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید