اخبار

یادواره 214 شهید کارگر شهرستان شهرکرد برگزار شد

یادواره 214 شهید کارگر شهرستان شهرکرد برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری در یادواره شهدای کارگر با بیان این مطلب گفت: کارگران سربازان بی ادعای انقلاب اسلامی در دوران مبارزه با نظام طاغوت و هشت سال جنگ تحمیلی بودند و اکنون همچنان با همان روحیه عدالت خواهی و استکبارستیزی خود در جبهه‎های اقتصاد مقاومتی در حال مبارزه هستند.

   سید عباس جزایری افزود: با توجه به شایستگی کارگران در مبارزه با دشمنان در عرصه های مختلفی در دوران قبل و پس از انقلاب و نقش تاثیرگذار آنان در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، وظیفه همه دوستداران نظام و انقلاب است که مجاهدت های آنان را چه در دوران انقلاب و جبهه های نبرد و چه در عرصه مقاومت اقتصادی قدر بدانند.

 وی با بیان اینکه جامعه کارگری همواره پشتیبان ولایت فقیه و انقلاب اسلامی است تاکید کرد: همه باید با هوشیاری،آگاهی و بصیرت با پیروی از مقام معظم رهبری (مدظله) جهت خنثی کردن نقشه‌های شوم استکبار جهانی حرکت کنیم و با همتی مضاعف برای پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش نماییم.

وی عنوان کرد: دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی است تا به پاس رشادتها و مبارزات کارگران و شهدای کارگر در راه اسلام، انقلاب و امام نام و یاد آنان را با برپایی یادواره آن بزرگان گرامی بداریم

    روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری

۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۷:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید