اخبار

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت : نقش عظیم کارگران در پیروزی انقلاب باید برای نسل جوان امروز بازگو شود

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان  چهارمحال و بختیاری گفت : نقش عظیم کارگران در پیروزی انقلاب باید برای نسل جوان امروز بازگو شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری در جلسه هماهنگی برنامه های دهه دمبارک فجر این اداره کل افزود نقش عظیم جامعه کارگری که در بخش های استرات‍ژیک با اعتصاب ‌‌های هوشمند خود پیروزی انقلاب اسلامی را تسریع بخشید، باید برای جامعه به وی‍ژه نسل جوان امروز بازگو شود.

سید عباس جزایری با بیان این که کارگران از زحمتکش ترین اقشار جامعه هستند که با تلاش و کوشش در راستای رشد و تعالی جامعه فعالیت می کنند، گفت: دیروز با همت و بصیرت کارگران و همه مردم ایران، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و امروز هم با تلاش و جدیت کارگران، کشور ما به درجه ای از توسعه و پیشرفت رسیده که دشمن را به هراس انداخته است.

وی یادآور شد: تلاش کارگران در حوزه های مختلف موجب قطع وابستگی ما به کشورهای دیگر در بخش های مختلف شده و امروز در بسیاری از زمینه ها تولیدات داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.

وی با اشاره به اهمیت کار و تلاش در جامعه اسلامی، نقش کارگران را در توسعه و پیشرفت کشور بسیار موثر دانست و افزود: در دین مبین اسلام کار کارگران از منزلت بالایی برخوردار بوده و خداوند به کارگر ارزش ذاتی داده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان تاکید کرد که امسال هم همانند سالهای گذشته حضور کارگران در برنامه های گرامیداشت دهه فجر، حضوری چشمگیر و حماسی خواهد بود.

وی در پایان از اعضا خواست با برنامه ریزی برای برنامه  های دهه مبارک فجر اقدامات لازم را انجام دهند 

روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری

۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۲۹

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید