اخبار

جلسه شورای اداری اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

جلسه شورای اداری اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان  چهارمحال و بختیاری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری چهارمین جلسه شورای اداری به ریاست مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری و با حضورمعاونین و روسای ادارات زیر مجموعه در سالن اجتماعات این اداره کل تشکیل شد.

مهندس جزایری ضمن قدردانی  از فعالیت مسولین ارشد استان در راستای برنامه ریزی جهت ایجاد اشتغال در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی و رفع موانع  تولید و راه اندازی کارگاههای تعطیل ،نیمه تعطیل و غیر فعال و همچنین مسئولین ادارات ستادی و اجرائی اداره کل متبوع  اظهار داشت  در جهت برنامه های اشتغال زا در جهت تکریم ارباب رجوع  و مرتفع نمودن مشکلات ارباب رجوع عزم راسخ داشته باشیم که این تکریم باعث دلگرمی مراجعین خواهد شد.

سید عباس جزایری افزود در جهت رضایت مندی مردم هرگامی که برداشته می شود باید مردم را محور اصلی قرار دهیم تا بتوانیم درانجام وظیفه خود موفق باشیم و در دنیا و آخرت رستگار شویم.

وی  افزود ارتقا و حفظ کرامت مردم در نظام اداری باید یکی از مهم‌ترین دغدغه های مدیران و برنامه‌ها  باشد چرا که ارباب رجوع زمانی تکریم می‌شود که کارش به خوبی و در کمترین زمان انجام شود..

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال وبختیاری خاطر نشان کرد فعالیت ادارات تابعه بر اساس ارزیابی تیم خود ارزیابی اداره کل مورد بررسی و رصد قرار می گیرد که باید روسای ادارات بصورت هفتگی و ماهیانه وضعیت عملکرد اداره مربوطه خود را مورد ارزیابی قرار دهند تا مطابق برنامه پیش بینی اهداف مورد نظر را انجام داده باشند.

در ادامه جلسه روسای ادارات زیر مجموعه به ارائه گزارشی از عملکرد واحدهای تحت پوشش خود پرداختند و نقاط قوت و ضعف مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان این جلسه پس از بحث و تبادل نظر به ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداخته و مصوباتی در این راستا تصویب شد.

 

روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری
۲۰ دی ۱۳۹۵ ۰۹:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید