اخبار

رونمایی ازاسامی برندگان قرعه کشی تسهیلات صندوق بازنشستگی کشور دراستان چهارمحال و بختیاری

رونمایی ازاسامی برندگان قرعه کشی تسهیلات صندوق بازنشستگی کشور دراستان چهارمحال و بختیاری
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری امروز آئین رونمایی از اسامی برندگان قرعه‌کشی تسهیلات صندوق بازنشستگی کشور با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری و جمعی از نمایندگان کانون‌های بازنشستگی استان چهارمحال و بختیاری درمحل صندوق بازنشستگی استان برگزار شد.

مهندس جزایری اظهار کرد: بیش از 4 هزار نفر از این استان در قرعه‌کشی شرکت کرده بودند که از این تعداد 2 هزار و 551  نفر برنده شدند.

مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تمام متقاضیان که ثبت نام نموده اند و تاکنون تسهیلات دریافت نکرده‌اند و افرادی که تا قبل از سال 92 از اعتبارات صندوق استفاده کرده‌اند در قرعه‌کشی شرکت داده شده اند.

وی بیان داشت: مبلغ این تسهیلات 3 میلیون تومان با سود 4 درصد است و بازپرداخت آن 36 ششماهه خواهد بود.

سید عباس جزایری تصریح کرد: با توجه به عنایات دولت یازدهم به جامعه بازنشسته تلاش نموده هرساله میزان قابل توجه ای به حقوق آنان افزوده شود  که در سال آینده بازنشستگان از 10 تا 20 درصد به صورت پلکانی حقوقشان افزایش می یابد و بر اساس برنامه ششم توسعه این افزایش ادامه خواهد داشت تا بعد از پنج سال حقوق هر بازنشسته با هم طراز شاغل خود حداکثر 10 درصد اختلاف داشته باشد.

وی افزود وام‌های کم‌ بهره تآثیر بسزایی در زندگی بازنشستگان دارد و روند زندگی آنها را متحول می کند و از دغدغه های امورات زندگی آنان می کاهد .

 

روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۱ دی ۱۳۹۵ ۱۴:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید