اخبار

صادرات 127هزار تنی شرکت های تعاونی چهارمحال و بختیاری در ششماهه اول 95

صادرات 127هزار تنی شرکت های تعاونی چهارمحال و بختیاری در ششماهه اول 95
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری مهندس جزایری از صادرات 127 هزار تنی شرکت های تعاونی تولیدی در استان چهارمحال و بختیاری خبرداد

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد شرکت های تعاونی تولیدی استان در ششماهه اول امسال با تولید 127 هزار تن محصولاتی از قبیل انواع خوراک ماهی ،کولر آبی و شاخه گل ،نقل مغزدار،ورمیشل با ارزآوری 368 هزار دلار را به کشورهای عراق و قرقیزستان صادرکرده اند که ارزآوری خوبی برای استان دارد.

مهندس جزایری خاطر نشان کرد شرکت های تعاونی با تفکر خرد جمعی موجب ایجاد اشتغال وتوسعه اجتماعی،اقتصادی در استان می شوند و با این اندیشه گروهی اتحاد و انسجام کار حفظ شده و با موفقیت بیشتری می توانند به اهداف اقتصادی خود دست یابند.  

وی افزود امروزه تعاون اهرم مناسبى براى محقق شدن اقتصاد مقاومتی به شمار مى رود که مى تواند در بهره ورى بهینه از شرایط زندگى، کار و تولید و ارتقاى سطح درآمد و معیشت مردم مؤثر باشد.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت تعاونی ها می توانند بسیاری از مشکلات و موانع اشتغال و تولید را مرتفع نمایند.

وی افزود روحیه ی تعاون می تواند مردم را در برابر سختی ها ی کار و تولید مضاعف نماید و اراده ی آنان را در اموری که مربوط به خود آنان است مستحکم کند.

سید عباس جزایری گفت تعاون و همکاری بین اعضای شرکت های تعاونی زمینه های وحدت و یکپارچگی هر چه بیشتر مردم را در عرصه کسب و کار فراهم می کند و در تثبیت اشتغال پایدار نقش بسزایی دارد.

 

روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۱۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید