اخبار

برگزاری یازدهمین دوره بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان در استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری یازدهمین دوره بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان در استان چهارمحال و بختیاری
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری یازدهمین دوره بزرگداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان با حضور معاون استاندار،مدیران کل تعاون،کارورفاه اجتماعی ،تأمین اجتماعی،بیمه سلامت،آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری وجمعی از بازنشستگان استان در مجتمع لاله شهرکرد برگزارشد.

مهندس جزایری ضمن تبریک روزخانواده و تکریم بازنشستگان خاطرنشان کرد بازنشستگان سرمایه ها و گنجینه های انسانی کشورمان هستند که با کوله باری از تجربه جزء افتخارات مان می باشند که باید از تجربیات این عزیزان استفاده شود.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری بیان داشت مقام عالی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی و معاونین ایشان در تلاش هستند تا بازنشستگان هم پایه از حقوق و مزایای یکسانی برخودار باشند ورفاه حال بازنشستگان یکی از مهمترین دغدغه های ما می باشد و به این اعتقاد داریم وقتی یک شخص پس از سی سال زحمت در یک اداره بازنشسته می شود باید با آسایش و آرامش در کنار خانواده خود زندگی کند.

مهندس جزایری افزود صندوق بازنشستگی استان سعی نموده است امکانات لازم را برای رفاه و تفریحات سالم بازنشستگان در استان و سایر استانها فراهم نماید تا از اوقات فراغت خود بهره کافی را ببرند.

بنا به گزارش روابط عمومی تعاون،کارورفاه اجتماعی در این همایش با شکوه با حضور  معاون استاندار،مدیران کل تعاون،کارورفاه اجتماعی ،تأمین اجتماعی،بیمه سلامت،آموزش فنی و حرفه ای استان چهارمحال و بختیاری وجمعی از بازنشستگان استان در مجتمع لاله شهرکرد از بازنشستگان استان تجلیل بعمل آمد.

 

روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۴:۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید