اخبار

رشد 90 درصدی تأیید صلاحیت و رتبه بندی شرکت های خدماتی و پشیتبانی درچهارمحال و بختیاری

رشد 90 درصدی تأیید صلاحیت و رتبه بندی شرکت های خدماتی و پشیتبانی درچهارمحال و بختیاری
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری مهندس جزایری مدیرکل از تائید صلاحیت ورتبه بندی 37 شرکت خدماتی و پشتیبانی در کمیته استانی تعیین صلاحیت و رتبه بندی در5 ماهه سال جاری خبر داد .

مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی اظهار داشت پس از بررسی های لازم در کمیته استانی تائید صلاحیت و رتبه بندی و رعایت کردن ضوابط و مقررات قانونی توسط شرکتهای خدماتی و پشتیبانی از ابتدای امسال تاکنون 37شرکت خدماتی در استان تائید صلاحیت و رتبه بندی شده اند که نسبت به مدت مشابه 90 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد در 5 ماهه امسال 8 دوره آموزشی ویژه مدیران شرکت های خدماتی در راستای آموزش قوانین و مقررات کار برگزار گردیده که به 218نفر از مدیران شرکتهای خدماتی آموزش های لازم ارائه گردیده است که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 75 درصد افزایش داشته است .

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد در پایان دوره های آموزشی پس از برگزاری آزمون گواهینامه های  مربوطه به آنها اعطاء گردیده است.

مهندس جزایری  تاکید کرد کلیه شرکت های خدماتی و پشتیبانی که قصد شرکت در مناقصات انجام کارهای خدماتی را دارند باید قبل از انجام فعالیت نسبت به اخذ تائید صلاحیت و رتبه بندی خود از طریق تشکیل پرونده درانجمن صنفی شرکتهای خدماتی و ارسال پرونده مربوطه به این اداره کل گواهی تائید صلاحیت و رتبه بندی دریافت نمایند در غیر این صورت فعالیت آنان غیر قانونی است و از ادامه فعالیت نامبردگان جلوگیری می شود.

                   

             روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری
۳۰ اَمرداد ۱۳۹۵ ۱۳:۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید