اخبار

دیدارتشکلات کارگری استان چهارمحال و بختیاری بمناسبت گرامیداشت هفته کارگربا استاندار

دیدارتشکلات کارگری استان چهارمحال و بختیاری بمناسبت گرامیداشت هفته کارگربا استاندار
استاندار چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: برجام و اقتصاد مقاومتی در دو سال آینده تاثیر مطلوبی بر اقتصاد کشور و افزایش دستمزد کارگران خواهد گذاشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری مهندس سلیمانی دشتکی هفتم اردیبهشت‌ماه در نشست با نمایندگان تشکل‌های کارگری چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: مشکلات اقتصادی که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور وجود داشته، باعث شده است که حقوق کارگران توجیه اقتصادی نداشته باشد.

وی با اشاره به اینکه برجام و اقتصاد مقاومتی در دو سال آینده تاثیر مطلوبی بر اقتصاد کشور و افزایش دستمزد کارگران خواهند گذاشت، تصریح کرد: باید برنامه‌های استان به طور شفاف‌تر به کارگران اطلاع‌رسانی شوند.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در بحث اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی اقدامات خوبی صورت گرفته است که نتایج آن به سود کارگران نیز خواهد بود.

مهندس سلیمانی ضمن ابراز امیدواری برای فعالیت بیشتر سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در استان، بیان کرد: در حال حاضر سه پروژه بزرگ در استان وجود دارد که دو پروژه ظرف یک ماه آینده عملیات اجرایی‌ آن‌ها آغاز می‌شود.

وی از ایجاد 9 هزار و 165 شغل ثبت شده در سطح استان در سال گذشته خبر داد و تصریح کرد: در سال گذشته پروژه‌های زیادی به بهره‌برداری رسیدند که میزان سرمایه‌گذاری در آن‌ها در حدود یک‌هزار و 400 میلیارد تومان است.

در ادامه این نشست، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: 195 تشکل کارگری با 195 نماینده در سطح استان فعالیت می‌کنند.

سید عباس جزایری افزود: هشت کانون بازنشستگی شهرستانی، یک کانون انجمن صنفی کارگری، 36 تشکل کارفرمایی و یک مجتمع نمایندگی کارگران نیز در سطح استان فعال هستند.

وی از عضویت یک نماینده از چهارمحال و بختیاری در مجمع ملی کار و کسب رتبه اول کارخانه‌ برفاب در سطح کشور خبر دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری، در این نشست تعدادی از نمایندگان تشکل‌های کارگری چهارمحال و بختیاری به بیان مشکلات‌شان پرداختند.

 

 

          روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری
۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۴:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید