اخبار

اولین جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

اولین جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری اولین جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری به ریاست مهندس جزایری و با حضور معاونین اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

مهندس جزایری ضمن تبریک سال نو و قدردانی از زحمات سال گذشته همکاران اظهارداشت با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که امسال را به نام سال اقتصادمقاومتی،اقدام وعمل نامگذاری فرمودند باید مبنای فعالیتهای خود را شعار سال قرار دهیم و با تلاشی مضاعف در پیشبرد اهداف مورد نظرحرکت کنیم .

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری تأکید کرد باید به گونه ای برنامه ها ترسیم و اقدامات لازم صورت گیرد که نتایجی مطلوب در راستای شعار سال داشته باشند واین اقدامات در عمل منجر به خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم عزیزمان شود و شاهد شکوفایی در اقتصاد باشیم .

مهندس جزایری افزود باید در سال جدید با همکاری و همدلی بیشتر در پیشبرد برنامه ها و اهداف مورد نظر از سوی وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در ارائه خدمت به جامعه هدف کوشش نمائیم تا انشالله بتوانیم اهداف پیش بینی شده را محقق نمائیم .

وی افزود هدف از تشکیل جلسات معاونین ایجاد رویه مشارکتی و هم اندیشی در اجرای برنامه ها وکارها می باشد تا با همدلی و همراهی بین حوزه های مختلف فعالیت ها به نحو احسنت صورت پذیرد.

در ادامه جلسه معاونین به نقطه نظرات و برنامه های پیشنهادی خود پرداختند و به بحث و گفتگو گذاشته شد.  

 

              روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید