اخبار

دهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری برگزارشد

دهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری برگزارشد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری دهمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری به ریاست استاندار چهارمحال و بختیاری و با حضور مشاور اقتصادی و سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال ،مدیران بانکهای عامل و دستگاههای اقتصادی و اجرایی استان در سالن شهید مردانی استانداری تشکیل شد.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از حضور مداوم استاندار و ریاست کارگروه اشتغال در جلسات کارگروه اشتغال قدردانی کرد و همچنین از زحمات و همراهی و همکاری خوب مدیران دستگاههای اجرایی ،مدیران بانکهای عامل با دبیرخانه کارگروه اشتغال تقدیر نمود.

مهندس جزایری پس از قرائت دستور جلسه خاطر نشان کرد در دهمین و آخرین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال راهکارهای رفع موانع و مشکلات پنج واحد تولیدی و صنعتی در چهارمحال و بختیاری تصویب گردید.

جزایری تصریح کرد: این پنج طرح در بخش کشاورزی و گلخانه ای،فرش دستباف و دو طرح شرکت تعاونی بود،که دلیل مشکلات نقدینگی ،با رکورد تولید مواجه شده بود.

در ادامه جلسه استاندار چهارمحال و بختیای در این نشست با تاکید بر همکاری بانک های عامل با واحدهای تولیدی استان گفت:با رفع مشکلات واحدهای تولیدی می توان زمینه اشتغال برای جوانان استان را فراهم کرد.
قاسم سلیمانی دشتکی ادامه داد:همکاری و تعامل بانک های عامل با واحدهای تولیدی می تواند موانع تولید در استان را رفع کند و در جذب سرمایه گذاری اثرگذار باشد.
وی با اشاره به مشکلات صنعت کاشی و سرامیک در استان، بررسی بیشتر این موضوع و ارائه نظرات کارشناسی در این خصوص را خواستار شد.
در این نشست سلیمانی استاندار
از زحمات دبیر و اعضای کارگروه اشتغال به واسطه تشکیل منظم جلسات و پیگیری در راستای اجرایی شدن طرحهای مصوب شده تقدیر کرد و گفت امیدواریم در سال 95 با بر طرف شدن مشکلات اقتصادی کشور بتوانیم گامهای موثری در توسعه و اشتغال استان برداریم.

 

روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ۲۰:۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید