اخبار

هشتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

هشتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری هشتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری به ریاست استاندار چهارمحال و بختیاری و با حضور ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان،سرپرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری ، مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال ،مدیران بانکهای عامل و دستگاههای اقتصادی و اجرایی استان در سالن شهید مردانی استانداری برگزار شد.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری ضمن خیر مقدم و تبریک ولادت با سعادت امام حسن عسگری و قرائت دستور جلسه بیان داشت اداره کل راه و شهرسازی استان از روند اجرای سند توسعه و تعهداشتغال در حوزه های مختلف آن اداره کل طی 9ماهه گزارشی ارائه نمود که مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد جهت اشتغال 80 نفر از بهبود یافتگان تحت پوشش بهزیستی مبلغ 400میلیون تومان تسهیلات اشتنغالزایی تخصیص یافت.

وی افزود تاکنون 70 درصد تسهیلات طرحهای مشاغل خانگی از سوی بانک های ملی و ملت پرداخت گردیده و مابقی آن تا پایان بهمن ماه سال جاری به متقاضیان طرحها پرداخت خواهد شد و مقرر شد چنانچه اعتباراتی از سوی دستگاهی جذب نشد سهمیه آن به دستگاههای دیگر تخصیص یابد.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست گفت: با اجرای برجام، وضعیت مسکن، ازدواج و اشتغال جوانان در سال های آینده بهبود می یابد.

سید عباس جزایری عنوان کرد: موفقیت در برجام، حاصل تلاش منطقی و علمی دولتمردان یازدهم و ارتقای ارتباطات تخصصی دیپلماسی آنان در دنیا بوده است.

وی اظهار داشت: با رفع تحریم ها، مشکلات کشور در زمینه های مختلف اقتصادی، سیاسی و علمی متحول می شود.

در ادامه جلسه استاندار چهارمحال و بختیای گفت: موفقیت در برجام، باعث انزوای آمریکا و اسرائیل شده است.

قاسم سلیمانی دشتکی در شورای اشتغال و سرمایه گذاری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: رسیدن به موفقیت در برجام، موفقیت بسیار بزرگی برای جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

وی تأکید کرد: رژیم صهیونیستی اسرائیل، به منظور رسیدن به اهداف خاص خود و برای جلوگیری از کسب موفقیت در برجام، تلاش های فراوانی را انجام داد.

سلیمانی دشتکی افزود: آمریکا نیز قصد داشت تا بعد از 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، یک پشتیبان معین در منطقه پیدا کند که موفق نشد.

وی تصریح کرد: مبارزات ایران در 37 سال گذشته به رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و توصیه های معظم له، نقش اصلی را برای رسیدن به موفقیت در برجام داشته است.

رئیس شورای اشتغال و سرمایه گذاری چهارمحال و بختیاری بیان داشت: دولتمردان یازدهم برای رسیدن به موفقیت در برجام، عزت، حکمت و مصلحت را در نظر گرفتند.

وی اضافه کرد: اسلام هراسی و ایران هراسی، از مهمترین اقدامات استکبار جهانی برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی در 37 سال گذشته بوده که همواره با شکست مواجه شده است.

سلیمانی دشتکی عنوان داشت: اکنون جبهه متحد قوی علیه ایران شکسته و آمریکا، اسرائیل و استکبار جهانی به انزوا کشیده شده است.

وی اظهار کرد: با توجه به مشکلات ایجاد شده فراوان در سال های اخیر به خاطر موج تحریم های اعمال شده ظالمانه علیه ایران، موفقیت در برجام معجزه نمی کند، اما کشور از حالت رکود در زمینه های مختلف خارج می شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در دوران پساتحریم، ایران در زمینه های سیاسی و اقتصادی می تواند به موفقیت های مطلوبی در سطح جهانی دست یابد.

وی یادآور شد: امیدوارم وضعیت تولید، تأمین مواد اولیه، ورود تکنولوژی های جدید، دستیابی به رونق و ارتقای کمی و کیفی شاخص های توسعه ای کشور در سال های آینده با اجرای برجام بهبود پیدا کند.

روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۳۰ دی ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید