اخبار

صادرات 164 هزار تنی شرکت های تعاونی چهارمحال و بختیاری در ششماهه اول 94

صادرات 164 هزار تنی شرکت های تعاونی چهارمحال و بختیاری در ششماهه اول 94
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری مهندس جزایری از صادرات 164 هزار تنی شرکت های تعاونی تولیدی در استان چهارمحال و بختیاری خبرداد

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری بیان داشت شرکت های تعاونی تولیدی استان در ششماهه اول امسال با تولید 164 هزار تن محصولات از قبیل انواع سیم آلومینیومی ،ورمیشل و خوراک ماهیان سردآبی  با ارزآوری 500 هزار دلاربه کشورهای عراق،ترکمنستان وقرقیزستان صادرکرده اند که نقش مهمی در اقتصاد استان دارد.

مهندس جزایری گفت شرکت های تعاونی با اندیشه خرد جمعی موجب ایجاد اشتغال وتوسعه اجتماعی،اقتصادی در استان می شود و با این تفکر گروهی اتحاد وانسجام کار و تولید حفظ شده و با موفقیت بیشتری می توانند به هدف اقتصادی خود ادامه دهند.  

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری بیان داشت امروزه تعاون اهرم مناسبى براى توسعه اقتصادى و اجتماعى به شمار مى رود که مى تواند در بهره ورى بهینه از شرایط زندگى، کار و تولید و ارتقاى سطح درآمد و وضعیت اجتماعى جامعه مؤثر باشد.

سید عباس جزایری تصریح کرد تعاونی ها در توسعه ی اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی می تواند  چاره ساز بسیاری از مشکلات و موانع اشتغال و تولید باشد.

وی افزود روحیه ی تعاون می تواند مردم را در برابر سختی ها ی کار و تولید نگه دارد و اراده ی آنان را در اموری که مربوط به خود آنان است عینیت بخشد.

مهندس جزایری خاطر نشان کرد تعاون و همکاری متقابل زمینه های یگانگی و وحدت و یکپارچگی هر چه بیشتر مردم را در عرصه کسب و کار فراهم می کند.

 

روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری
۱۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید