اخبار

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری دریادواره شهدای فارسان شرکت کرد

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری دریادواره شهدای فارسان شرکت کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری مهندس جزایری وهیأت همراه بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در یادواره شهدای شهرستان فارسان شرکت کرد.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری در حاشیه یادواره شهدای شهرستان فارسان بیان داشت شهدای گرانقدر از جان خود گذشتند تا اسلام و انقلاب اسلامی پایدار بماند و در سخت ترین شرایط با دشمن جنگیدند و از خاک و نوامیس کشوردفاع کردند و به دشمن و استکبارجهانی درس بزرگی دادند تا همیشه برای آنها عبرت باشد.

مهندس جزایری گفت حال این وظیفه ما است که یاد و خاطره شهدای عظیم الشان را زنده نگه داریم اگرچه نمی توانیم آن طوری که شایسته آنها است قدرشناسی کنیم بلکه با برگزاری همین یادواره ها و دلجویی از خانواده آن عزیزالوجودان توانسته باشیم سهم کوچکی در برابرجبران جانفشانی و ایثارگری آنها داشته باشیم .

وی یادآورشد تعدادی از شهدای بزرگوار شهرستان فارسان از قشر زحمتکش کارگرمی باشند و آنها که در سنگرکاروتلاش احساس وظیفه می کردند برای دفاع از انقلاب اسلامی و حفظ ارزشهای اسلامی ومیهن لحظه ای دریغ نکردند وبسوی جبهه های حق علیه باطل  شتافتند پس با جانفشانی خود توانستند در سنگر حساس تری انجام وظیفه نمایند که روحشان شاد و یادشان گرامیباد.

 

 

            روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری
۹ مهر ۱۳۹۴ ۱۴:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید