اخبار

اولین جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

اولین جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری اولین جلسه شورای معاونین تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری به ریاست مهندس جزایری برگزار شد.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با عنایت به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت با خدمت رسانی مطلوب به مردم و ایجاد رضایت در بین مراجعین باید همدلی ، نشاط و امیدواری ایجاد کنیم تا حلاوت و شیرینی همدلی و همزبانی واقعی برای آنها مسجل شود.

وی تصریح کرد اولویت کار ما باید رسیدگی به مشکلات ارباب رجوع باشد و در کمترین زمان بیشترین خدمات را با رعایت ضوابط اداری به مراجعین ارائه دهیم زیرا جمعیت انبوهی از جامعه به نوعی با ادارات مرتبط با وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در ارتباط هستند .

مهندس جزایری بیان داشت اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی در حوزه های تعاون،کار و رفاه اجتماعی است که در بخش رفاه  جامعه هدف به توجه ویژه ای نیاز دارد که این امر مهم باید درراستای اهداف وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی با دقت نظر بیشتر رصد و به مسایل و مشکلات آنان رسیدگی شود .

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اقتصاد مقاومتی بیان داشت باید با رویکرد  اقتصاد مقاومتی در سازمان رفتار شود و آثارآن در عرصه های مختلف ملموس گردد .

در ادامه جلسه معاونین اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری به دیدگاهها و نظرات و پیشنهادات خود در بخش های مختلف پرداختند که پس از بحث و تبادل نظر مصوباتی تصویب و ابلاغ گردید.

 

روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۲۶ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۵:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید