اخبار

نشست هم اندیشی استاندار چهارمحال و بختیاری با نمایندگان کارگران برگزار شد

نشست هم اندیشی استاندار چهارمحال و بختیاری با نمایندگان کارگران برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری مهندس شیوندی مدیرکل از برگزاری جلسه هم اندیشی سلیمانی استاندار با نمایندگان کارگران استان چهارمحال و بختیاری خبر داد

بنا بر این گزارش نشست هم اندیشی با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری ،معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری،مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان،مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری،مدیرکل حمل و نقل و پایانه ها،مدیرکل تامین اجتماعی استان مدیرکل درمان تامین اجتماعی،مدیرکل مالیاتی،مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ،مدیرکل جهاد کشاورزی استان ،تشکلات کارگری استان و جمعی از نمایندگان کارگران استان در سالن جلسات شهید مردانی استاندار تشکیل گردید.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری یادواره شهید شاخص کارگری کشور ،سردارشهید حسینعلی ترکی و برنامه های متنوعی که در هفته بزرگداشت کارگربیان داشت جامعه کارگری استان در راستای رشد و توسعه و پویایی اقتصاد پیشگام بوده و با تلاش و کوشش بی وقفه زمینه های تولید را فراهم نموده است و در سال جاری با تأسی به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)با همدلی و همراهی به تلاش مجدانه خود ادامه خواهند داد و ما نیز از این همت والای کارگران استان تقدیر می نمایم .

وی افزود در بسیاری از واحدهای تولیدی ما با همت بلند کارگران عزیز بسیاری از مشکلات سد راه تولید با خلاقیت و ایده های نو آنها از پیش رو برداشته شده است و چرخ های صنعت ما را به حرکت در آورده اند و هیچ زمانی نگذاشته اند خللی در کار تولید ایجاد شود همانگونه که از ابتدای انقلاب اسلامی پشتیبان امام(ره)،انقلاب ومقام معظم رهبری(مدظله العالی) بوده و خواهند بود که ما به این بزرگواران سخت کوش افتخار می کنیم.

در ادامه جلسه سلیمانی استاندار استان اظهار داشت: بایستی خرید تولیدات داخلی و پرهیز در استفاده از کالاهای خارجی از سوی همه بخشهای جامعه مورد توجه قرار گیرد تا شاهد رونق صنایع کشور باشیم.

وی تصریح کرد: گفت و گوی دولت و مردم، در سال که از سوی مقام معظم رهبری بنام دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده، نقش مهمی در رفع مشکلات کشور و استفاده بهینه از ظرفیتهای داخلی دارد.

سلیمانی دشتکی تأکید کرد: تسهیل در رفع مشکلات واحدهای تولیدی و تحرک بخشیدن به تولید در چهارمحال و بختیاری، جزو برنامه های اولویت دار مسوولان استان است.

وی تصریح کرد: توجه به تولید و رفع مشکلات اقتصادی، افزایش نرخ اشتغال را به دنبال دارد.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان داشت: دولت یازدهم تلاش بسیاری برای تحول در حوزه های مختلف کشور انجام داده است که بخشی از این تحولات در حوزه های عمرانی، بهداشت و درمان، آبرسانی شهری و روستایی، راه های ارتباطی، اقتصاد، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، در استان مشهود است.

سلیمانی دشتکی عنوان داشت: توجه به تولید و رونق اشتغال، در رأس برنامه های مدیریت استان در سال جاری قرار دارد.

گفتنی است، در این نشست نمایندگان گروه های مختلف کارگری در چهارمحال و بختیاری نیز دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود را در حوزه های گوناگون کاری ارائه کردند.

            روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید