اخبار

همایش تبیین نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

همایش تبیین نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر همایش تبیین نقش کارگران در پیروزی انقلاب اسلامی با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری،مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان،مدیران دستگاههای تابعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در استان ،مدیران ادارات ،کارگران تعاونگران و کارفرمایان استان در سالن اجتماعات اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید.

مهندس شیوندی ضمن تبریک سی و ششمین سالگرد انقلاب اسلامی اظهار داشت کارگران و تعاونگران عزیز نقش مهمی را در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و با تلاش و کوشش در تمام عرصه های انقلاب اسلامی حاضر شدند و ایفای نقش نمودند. که ما این همت والای آنها را ارج می نهیم وی افزود با حضور خوب و انقلابی مردم جشن های پیروزی انقلاب مردم محور برگزار می گردد و شکوه خاصی به آن می بخشند که کارگران و تعاونگران زحمتکش ما نیز دوشا دوش ملت بزرگ و قهرمان ایران اسلامی در برپایی جشن های با شکوه انقلاب اسلامی شرکت می نمایند.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد طبق فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)اقتصاد مقاومتی با کار و تلاشی که کارگران انجام می دهند ارتباط دارد چراکه کارگران فعالان خط اول تولید و فعالیت در کشورند و همه ما بالاخص کارگران و تعاونگران شریف باید به فرمایشات مقام عظمای ولایت عینیت ببخشیم،همانگونه که تا بحال در عرصه های مختلف اقتصاد و فرهنگ مقتدرانه حضور پیدا نموده ایم.

در ادامه همایش مرادی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی بیان داشت وقتی در دهه فجر قرار می گیریم یکی از فلسفه های بنیانی اعلام دهه فجر این است که گذشته را مرور کنیم و عوامل پیروزی انقلاب اسلامی را رصد کنیم و آنچه را که گذشت بدانیم و آنچه را که در پیش داریم عزم کنیم و به یک نقطه مطلوبی برسیم.

مرادی افزود از عواملی که بر پیروزی انقلاب اسلامی بعد از ایمان خدای رحمان،رهبرهای پیامبر گونه امام راحل عظیم الاشان ، حضور پرشور مردم در عرصه های مختلف بود،که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و با اتحاد و انسجام اقشار مختلف ملت عزیز پایه های ستم شاهی نابود گردید.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گفت یکی از اقشاری که نقش بی بدیل و اثر گذاری در شروع و تداوم انقلاب داشته و دارد جامعه زحمتکش و پرتلاش کارگری بوده است و آن روزی که کارگران در صنعت نفت و حوزه های مختلف صنعت و کارخانجات مهم در اقتصاد حکومت ستم شاهی را لرزان و دست از کارکشیدند و با نقش آفرینی خود نه تنها در آن مقطع بلکه در جریان 36 ساله و 8 سال دفاع مقدس و لحظات مختلفی که پشت سر گذاشتیم کارگران عزیز نقش موثری در انقلاب اسلامی داشتند و کارگران ،شهدای عزیز کارگر در دفاع از کیان اسلامی وباورها و ارزشهای این نظام دفاع کردند و بعد از آن در دوره سازندگی و این روند پر شتابی که انقلاب اسلامی حرکت خودش را آغاز می کند نقش کارگران بی بدیل است و به شعار استقلال ،آزادی جمهوری اسلامی عینیت می بخشند.

در ادامه همایش از 36 کارگرنمونه،کارآفرین و کارفرمای برتربا حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری و مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی و جمعی از مدیران استانی تجلیل بعمل آمد.

                  روابط عموی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۱۷:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید