اخبار

هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری هفتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان به ریاست استاندار محترم استان و با حضور مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال ، مدیران بانکهای عامل و دستگاههای اجرایی استان در سالن شهید مردانی استانداری تشکیل گردید.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ضمن قرائت دستور جلسه اظهارداشت مبلغ 103 میلیارد تومان از منابع ابلاغی به بانک های عامل استان از ابتدای سال تاکنون به تولیدکنندگان و شرکت های کشاورزی و خدماتی پرداخت گردیده است.

مهندس شیوندی افزود در این جلسه مبلغ 106 میلیارد ریال جهت طرحهای استان به تصویب رسید.

وی بیان داشت صندوق سرمایه گذاری حمایت از بخش صنعت در این جلسه گزارش دادند و این صندوق به عنوان یکی از حمایت های بخش صنعت ضمانت بخشی از تعهدات کارگاههای صنعتی استان را به عهده می گیرد

در ادامه جلسه استاندار استان گفت یکی از مزیتهای استان ما گردشگری و صنایع دستی است که دولت هم به آن توجه خاصی دارد و پیگیر هستیم که گردشگری یکی از برنامه های خاص دولت در این استان باشد.

مهندس سلیمانی تأکید کرد بانک ها و دستگاههای اجرایی باید در زمینه جذب و پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی با همت و دقت بیشتری پیگیر باشند و ظرف دو هفته آینده اقدامی جدی در این خصوص انجام دهند.

وی افزود در بسیاری از امور از جمله سرمایه گذاری در واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال کارهای خوبی صورت گرفته است که با اهتمام وتوجه ویژه ای پیگیری شود.

             روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۲۶ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید