اخبار

همایش یادواره شهدای کارگرشهرستان بروجن در شرکت ورق خودرو برگزار شد

همایش یادواره شهدای کارگرشهرستان بروجن در شرکت ورق خودرو برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس یادواره شهدای کارگر شهرستان بروجن در شرکت ورق خودرو بروجن با حضور مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی ،مسئول سازمان بسیج کارگری استان،فرماندهی سپاه شهرستان بروجن و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی و کارگران بسیجی واحدهای تولیدی شهرستان بروجن برگزار گردید.

مهندس شیوندی ضمن تبریک هفته دفاع مقدس بیان داشت ما در جنگ نابرابر در مقابل دشمن ایستادیم و به حول و قوه الهی پیروز میدان شدیم و این نشان دهنده دلیریها و رشا دتهای ملت غیور و بزرگ ایران اسلامی است که با استعانت از خداوند متعال توانستند در مقابل استکبارجهانی و نوکر دست نشانده و تا دندان مسلح شان ، رژیم بعث عراق بایستند و سرافرازانه دشمن را با خواری و ذلت بر سر جایش بنشانند و ملت شریف ما در تاریخ جاودان شدند  .

وی در ادامه افزود پیشرفت های امروز ما در صحنه های مختلف از برکات هشت سال دفاع مقدس است که باید به این حماسه ی عظیم در همه اعصار افتخار کنیم و آنرا گرامی بداریم که مایه مباهات برای ملت و کشور عزیزمان است.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان تصریح کرد بمنظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر هشت سال دفاع مقدس شهرستان بروجن با همکاری سازمان بسیج کارگری استان و شرکت ورق خودرو بروجن یادواری شهدای کارگر این شهرستان برگزار گردید .

مهنس شیوندی گفت درهمایش یادواره شهدای کارگرشهرستان بروجن از خانواده محترم شهدای کارگر و کارگران بسیجی واحدهای تولیدی این شهرستان تجلیل بعمل آمد.

در ادامه همایش مسئول سازمان بسیج کارگری استان ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت بمنظور ارج نهادن به حماسه آفرینی کارگران پرتلاش در هشت سال دفاع مقدس نمایشگاه دفاع مقدس یاد یاران با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و مورد بازدید قرارگرفت.

 

روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری
۵ مهر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید