اخبار

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری چهارمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان به ریاست معاون برنامه برنامه ریزی و اشتغال استانداری و با حضور مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال ،مدیران بانکهای عامل و دستگاههای اجرایی استان در سالن شهید مردانی استانداری تشکیل گردید.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری اظهار داشت در جلسه کارگروه اشتغال استان 42 طرح با اعتباری بالغ بر 46 میلیارد و 192 میلیون تومان در بخش های کشاورزی ،صنعت ، خدمات و تعاون به تصویب رسید.

مهندس شیوندی افزود اجرای طرح های نیمه تمام در اولویت می باشد وی همچنین گفت در سه ماهه اول امسال 91 طرح با اعتباری بالغ بر78 میلیارد تومان در کارگروه اشتغال استان مورد تصویب و جهت پرداخت به بانک های عامل معرفی گردید.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری از اختصاص 120 میلیارد ریال سهم مشاغل خانگی به استان خبرداد و گفت این میزان اعتبارات بین بانک های عامل توزیع شده و هم اکنون به بنیاد شهید،کمیته امداد ،بهزیستی،صندوق مهرامام رضا(ع) ،فنی و حرفه ای ،صنایع دستی و، صنعت ،معدن و تجارت ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و جهاد کشاورزی توزیع شد.

در ادامه جلسه عامری گلستان معاون برنامه ریزی استاندار گفت برای بهره برداری سریع تر از طرح های تصویبی در کارگروه اشتغال چهارمحال و بختیاری همکاری تمامی مسئولان بانک ها ،دستگاههای اجرایی و سرمایه گذاران با یکدیگر را می طلبد .

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری افزود بانک های عامل در زمینه جذب میزان اعتبارات اختصاص یافته باید برنامه ریزی دقیق تری داشته باشند.

 

                      روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری
۲۵ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید