اخبار

مرکز هیأت داوری و حل اختلاف اتاق تعاون استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد

مرکز هیأت داوری و حل اختلاف اتاق تعاون استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری هیأت داوری و حل اختلاف بخش تعاون با حضور مدیر کل دادگستری، قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی و رئیس اتاق تعاون استان چهارمحال و بختیاری در محل اتاق استان افتتاح گردید .

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری بیان داشت در راستای رسیدگی به اختلافات  اعضای شرکت های تعاونی با مدیران تعاونی ها وبررسی مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه تعاون این هیات ها برای اولین بار در استان راه اندازی شد.

مهندس شیوندی افزود با عنایت به بند 2 ماده 66 قانون بخش تعاون هیأت های داوری و حل اختلاف اتاق تعاون وظیفه دارد به اختلافات پیش آمد در شرکت های تعاونی رسیدگی و با سازش  آنها را حل و فصل نماید.

در ادامه موسوی مدیرکل دادگستری استان ازتشکیل هیات داوری و حل اختلاف اتاق تعاون در استان ابراز خرسندی نمود و اذعان داشت این هیات ها در رسیدگی به مشکلات اعضای تعاونی ها بسیار موثر و اثر بخش        می باشد که در کاهش اختلافات بین اعضای تعاونی ها می تواند بسیار تأثیر گذار باشد و امیدواریم با راه اندازی این هیأت ها در استان گام مثبی در حل اختلافات تعاونی ها برداشته باشیم .

 

روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید