اخبار

ثبت نام از تعاونی های برتراستان چهارمحال و بختیاری آغاز شد

ثبت نام از تعاونی های برتراستان چهارمحال و بختیاری آغاز شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری مهندس شیوندی مدیرکل از ثبت نام جهت انتخاب و معرفی تعاونی های برتر در نهمین جشنواره ملی تعاونی های برترخبر داد.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان اظهارداشت با عنایت به نامگذاری سال 1393 با عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و عینیت بخشیدن به فرمایشات معظم له و با هدف ترویج فرهنگ تعاون ونهادینه سازی این فرهنگ ارزشمند و شناساندن نمونه های موفق تعاونی ها و توانمندیهای بالقوه بخش تعاون و به تصویرکشیدن آن در راستای اصلاح آگاهی ها و نگرش های عمومی نسبت به بخش تعاون با معرفی و برجسته سازی این بخش مهم اقتصادی کشور نهمین جشنواره تعاونی های برتر برگزار می گردد.

وی افزود با بیان فرصت های موجود در بخش تعاون موجبات تشویق و ترغیب و جلب افراد و گروه های مستعد و علاقمند فراهم می گردد ودر همین راستا وزارت تعاون ،کارورفاه اجتماعی همه ساله با ثبت نام و ارزیابی عملکرد تعاونی ها در سطح کشور تعاونی های برتر را بر اساس معیارها و گرایش های شرکت های تعاونی( کشاورزی،صنعتی،معدنی،خدماتی،دانش بنیان،عمران،مسکن،تأمین نیاز تولیدکنندگان/صنوف خدماتی/مصرف کنندگان اتحادیه ها/دهیاری ها/مرزنشینان/     سهامی عام/سهام عدالت/حمل و نقل ،اعتبار/بانوان/فرش دستباف/مصرف آموزشگاهی/بنیاد توسعه تعاون و کارآفرینی /اتاقهای تعاون )انتخاب و معرفی می نماید.

 مهندس شیوندی خاطرنشان کرد مدیران تعاونی های استان بمنظور شرکت در این جشنواره می توانند از تاریخ 20/2/1393 لغایت 10/3/1393به سایت www.mcls.gov.ir   یا http://Taavonibartar.ir مراجعه و ثبت نام نمایند. وی تصریح کرد نهمین جشنواره ملی تعاونی های برتر در شهریورماه سال جاری در هفته تعاون برگزار خواهد شد.

 

                    روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۴:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید