اخبار

سامانه ویدئو کنفرانس اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد

سامانه ویدئو کنفرانس اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری راه اندازی شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری مهندس شیوندی مدیرکل از افتتاح سامانه ویدئو کنفرانس اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهار محال و بختیاری خبر داد

قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت این سامانه جهت تبادل اطلاعات بر روی بستری امن و برقراری ارتباطات صوتی و تصویری برای برگزاری جلسات مجازی با وزارتخانه تعاون،کارورفاه اجتماعی ،ادارات کل استانها و سازمانهای وابسته می باشد.

مهندس شیوندی خاطر نشان کرد این سامانه در فاز اول در بعضی از ادارات کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استانها راه اندازی شده است که استان چهارمحال و بختیاری از محدود استانهایی است که در این زمینه پیش گام بوده است و سامانه ویدئوکنفرانس را راه اندازی نموده است.

وی افزود با افتتاح این سامانه بدون پیمودن مسیرهای طولانی و اتلاف زمان و هزینه ،امکان حضور مجازی در جلسات به راحتی فراهم می شود .

قائم مقام وزیربیان داشت ویدئو کنفرانس به فناوری شبیه سازی یک نشست گفته می شود و تمام آنچه در یک جلسه رخ می دهد مانند صحبت کردن ،استماع صبحت دیگران،نمایش اسناد و تصاویر و مستند سازی در یک جلسه ویدئو کنفرانس برای نقاط مجزا و حتی دوردست قابل اجرا می باشد و ارتباط برقرار نموده و صوت و تصویر را همزمان ارسال و دریافت می کند.

 

روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید