اخبار

340 رشته شغلی تسهیلات مشاغل خانگی دریافت می کنند

340 رشته شغلی تسهیلات مشاغل خانگی دریافت می کنند
مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری خبر داد: ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی طی دو مرحله از214رشته شغلی به 340 رشته شغلی افزایش داده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری مهندس شیوندی اذعان داشت فهرست رشته های مشاغل خانگی طی بازنگری ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی طی دومرحله از 214 رشته شغلی به 340 رشته شغلی در زمینه های صنایع دستی،فرش دستباف و رشته های مرتبط با آن ،تجارت الکترونیک،تولیدات دامی،شیلات ، صنایع تبدیلی کشاورزی و تولیدات گیاهی،تولیدی(صنعت و خدمات) و فعالیتهای فرهنگی رسیده است .

قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری افزود با توجه به افزایش رشته های شغلی متقاضیان اجرای طرحهای کسب و کار خانگی می توانند با مراجعه به هریک از دستگاههای اجرایی ذیربط و ثبت نام در سامانه مشاغل خانگی پیگیری لازم جهت اخذ مجوز فعالیت را دریافت نمایند.

دبیر کارگروه اشتغال استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد در سال جاری مبلغ 62 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به بانکهای عامل استان ابلاغ گردیده است که با توجه به زمان ثبت نام و اولویت پرونده های تکمیل شده در سال گذشته به متقاضیان پرداخت می گردد.

وی افزود متقاضیان دریافت مجوز مشاغل خانگی می توانند پس از ثبت نام در سامانه مشاغل خانگی اقدام به اخذ کد رهگیری نموده و برحسب هریک از رشته های شغلی به دستگاه اجرایی تخصصی آن رشته مراجعه و پس از تشکیل پرونده و تکمیل مدارک مجوز مربوطه را دریافت نماید.

 

          روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری
۱۸ آبان ۱۳۹۲ ۱۳:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید