اخبار

هشتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

هشتمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان چهارمحال و بختیاری تشکیل شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری هشتمین کارگروه تخصصی اشتغال استان به ریاست معاون برنامه ریزی استاندار و با حضورقائم مقام وزیرو مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال ،مدیران بانکهای عامل و دستگاههای اجرایی استان در سالن شهید مردانی استانداری برگزار شد.

قائم مقام وزیر و مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری بیان داشت در سال 92  از مبلغ 62 میلیارد ریال اعتبارات ابلاغی شده به استان چهارمحال و بختیاری که بین بانکهای عامل استان نوزیع شده است تاکنون از این سهم ابلاغی مبلغ 11 میلیارد ریال آن به متقاضیان پرداخت شده است و مابقی طرحهای مشاغل خوداشتغالی که از طریق دستگاههای اجرایی به بانکهای عامل معرفی گردیده اند تا پایان امسال جذب خواهد شد.

دبیرکارگروه تخصصی اشتغال استان افزود طبق گزارش ارائه شده از سوی بهزیستی در جلسه کارگروه اشتغال در سال 91  تعداد 400 طرح مورد تعهد آن دستگاه محقق و ثبت سامانه اشتغال گریده است.

مهندس شیوندی تصریح کرد در جلسه کارگروه اشتغال 2 طرح به مبلغ 7 میلیارد و 100 میلیون تومان با 42 نفر اشتغالزایی در بخش های گردشگری و خدمات پزشکی مصوب گردید.

 در ادامه جلسه معاون برنامه ریزی استانداری تأکید کرد با توجه به اینکه برنامه 100 روزه از سوی دولت به دستگاهها اجرایی ابلاغ گردیده است دستگاهها اجرایی و بانکهای عامل استان  باید 500 طرح از محل اعتبارات مشاغل خانگی در قالب برنامه 100 روزه تا دیماه سال جاری ایجاد و محقق گردد.وی افزود باید دستگاههای اجرایی اطلاعات طرحهای اشتغال ایجاد شده در سال 92 را ظرف یک هفته آینده  ثبت سامانه نمایند.

 

 

                روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری
۳۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید