اخبار

پنجمین همایش غدیر و ولایت در شرکت ورق خودرو برگزار شد

پنجمین همایش غدیر و ولایت در شرکت ورق خودرو برگزار شد
مسئول کمیته کارگری غدیرچهارمحال و بختیاری از برگزاری پنجمین همایش غدیر و ولایت در شرکت ورق خودرو بروجن خبر داد

                  

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری کمیته کارگری غدیراستان چهارمحال و بختیاری پنجمین همایش غدیر و ولایت را با حضور کارگران شرکت ورق خودرو بروجن و مسئولین شهرستانی در سالن جلسات شرکت ورخودرو برگزار کرد.

بنا براین گزارش بمناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت کمیته کارگری غدیر استان با حضور جمعی از کارگران فهیم ،تلاشگر و ولایت مدار شرکت ورق خودرو استان چهارمحال و بختیاری و مسئولین استانی و شهرستانی پنجمین همایش غدیر و ولایت را با عنوان بررسی انگیزه دشمنان اسلام از هجمه به جایگاه رفیع ولایت در سالن اجتماعات شرکت ورق خودروبرگزارنمود که در این همایش حضرت حجت السلام والمسلمین محمد یوسفی در راستای عظمت غدیر و ولایت به ایراد سخن پرداخت و بیان داشت پیامبر اعظیم الشأن اسلام در حجه الوداع  در روز بزرگ و بی نظیرغدیر خم در صحرای عرفات مسلمانان را که با راز و نیاز به درگاه احدیت پاک و شیاطین را از خود رانده بودند در این روزبه امر خدا اجتماع نمایند و در آنجا آیه < یا ایها الرسول بلغ ما الیک من ربک و ان لم تفعل فمابلغت رسالته...> نازل شود و مردم متوجه شوند که تکمیل رسالت پیامبر تنها در قبول و اطاعت از امامت حضرت علی (ع) و فرزندان معصوم است . وی در ادامه افزود ولایت از پایه های استوار اسلام و محور وحدت مسلمانان است وباید با افکار و دیدگاه غدیری و ولایی همچون گذشته در مقابل دشمنان پلید اسلام بایستیم و افتخارکنیم که با تفکر غدیری سی و چهار سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران  گذشته و دشمنان اسلام و مسلمین با تمام تجهیزات رسانه ای و تبلیغات نتوانسته ذره ای خلل در راه غدیرایجاد کنند . وروز به روز مسلمانان بیدارتر می شوند و برنقشه های شوم آنها خط بطلان می کشند. و امید است با ترویج فرهنگ غدیر شاهد پیروزی و غلبه اسلام بر کفر باشیم .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری در ادامه همایش ضمن اجرای برنامه های متنوع به تعدادی از کارگران برگزیده مسابقات عید قربان تا عیدغدیر در دهه امامت و ولایت تجلیل و جوائز نفیسی به آنها اهداء شد. همچنین در پایان همایش  از سوی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تندیس دهه امامت و ولایت به کلیه شرکت کنندگان در این همایش اهداء گردید .

 

          روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری

۳۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید