اخبار

افتتاح نخستین کاریابی الکترونیکی در چهارمحال و بختیاری

افتتاح نخستین کاریابی الکترونیکی در چهارمحال و بختیاری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری افزود مجوز این طرح با هدف ایجاد وحدت رویه راه‌اندازی سامانه‌های الکترونیکی، جلوگیری از فعالیت غیرقانونی سامانه‌های کاریابی غیرمجاز در فضای مجازی، یکپارچه‌سازی و شفاف‌سازی فرصت‌های شغلی کسب شده و سهولت در گزینش شغل منطبق بر مهارت و توانمندی‌های جویندگان کار صادر شده است.

سید حفیظ الله فاضلی  افزود این سامانه ورود به دنیای رزومه‌ها و فرصت‌های شغلی است که می‌تواند ارتباط میان کارفرما و کارجو را حرفه‌ای و شفاف کرده و در واقع تجربه‌ای کاملاً نو و مفید در ایجاد اشتغال موفق خواهد بود.

وی تصریح کرد هدایت شغلی، مشاوره خوب و صحیح، کاریابی مجازی از طریق سایت‌ها و اپلیکیشن، ارتباط مناسب و به روز فارغ‌التحصیلان کارآفرین با سرمایه‌داران و بنگاه‌های اقتصادی و شناخت واقعی نیازهای آموزشی بازار کار از دیگر موارد فعالیت این مرکز است.

 
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یادآور شد در این سامانه به منظور آسایش کاربران فرصت‌های شغلی بر اساس نیازهای منطقه جغرافیایی قابل دسترسی است مثلاً اگر فردی در محله خاصی سکونت دارد می‌تواند فرصت‌های شغلی که در محله مورد نظرش است را دریافت کند.

فاضلی اضافه کرد با راه اندازی این سامانه تمام الکترونیک کارجویان و کارفرمایان می توانند بدون محدودیت زمان و مکان نسبت به ثبت نام و انتخاب نیروی کاربا کمترین زمان اقدام نمایند

 

 

۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید