اخبار

جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ،در این جلسه مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به این که اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری توانسته بیشترین تحقق عملکرد را در خصوص اداره کل استانها کسب کند.

سید حفیظ الله فاضلی گفت: حجم بالای کار و ازدحام مراجعین در بخش های مختلف و شهرستانها را مشاهده هستیم که بحمد الله در کمال آرامش و متانت همکاران محترم به سوالات مراجعین به نحو شایسته ای پاسخ می دادند و آنان را از روند انجام امور آگاه می ساختند.

وی بیان کرد: خدمت رسانی در استان چهارمحال و بختیاری حائز اهمیت ویژه برشمرد و افزود: همکاران ما هرکدام به اندازه بیش از دو نفر از کارکنان خدمت ارائه می کنند. در شرایطی که کشور ما زیر فشار ناجوانمردانه تحریم های استکبار جهانی است، باید به نحوی مقاومت و عمل کنیم تا بر دشمنان چیره و پیروز شویم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری هدف از ارزیابی و عملکرد بخش های مختلف را شناسایی نقاط ضعف و قوت دانست و اضافه کرد: تنها با شناسایی و رفع نقاط ضعف و تقویت توانایی و قابلیت ها، می توان این مجموعه بزرگ را به سمت تحقق اهدافش پیش برد.
۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید