اخبار

اختصاص مبلغ 554 میلیارد تومان سهم چهارمحال و بختیاری در حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا

اختصاص مبلغ 554 میلیارد تومان سهم چهارمحال و بختیاری در حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: سهم استان در حمایت تسهیلاتی از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا 554 میلیارد تومان است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ؛ سید حفیظ الله فاضلی با اشاره به اینکه به بیش از 25 هزار واحد اقتصادی فعال که دارای لیست بیمه کارفرمایی و خویش فرمایی هستند ، توسط وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی از طریق ارسال پیامک اطلاع رسانی گردیده است تا در سیستم کارا ( تسهیلات کرونا )ثبت نام نمایند ، تاکید کرد واحدهایی که جزء 14 رسته اعلام شده می باشندودارای لیست پرداختی حق بیمه ( کارفرمایی و خویش فرمایی ) هستند ولی پیامک دریافت نکرده اند می توانندتا پایان خردادماه سال جاری به سامانه کارا مراجعه و  ثبت نام نمایند.

وی افزود این تسهیلات بانرخ 12درصد وبازپرداخت 24 ماهه بر اساس اولویت به 14 رسته فعالیت کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا پرداخت می شود.

فاضلی عنوان کرد: اطلاعات افراد، اصناف و واحدهای متقاضی بر اساس رسته های منتخب پس از تایید دستگاه اجرایی به  بانک عامل که در سامانه انتخاب شده است ارسال وتسهیلات توسط بانک پرداخت می‌شود.

در استان ده بانک به عنوان بانک های عامل تسهیلات کرونا انتخاب شده اند.که عبارتند از :ملی ، سپه ،صادرات ، تجارت ، ملت ، رفاه کارگران ، بانک شهر ، کوثر  ،موسسه ملل و انصار.

 

 

۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید