اخبار

برنامه های هفته کار وکارگراستان چهار محال و بختیاری اعلام شد.

برنامه های هفته  کار وکارگراستان چهار محال و بختیاری اعلام شد.
مدیر کل ورئیس کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد بزرگداشت هفته کارگر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و بروز محدودیت در روند فعالیت های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه کار و تلاش، دچار تغییراتی در روش اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری سید حفیظ الله فاضلی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته کار و کارگر استان  تصریح کرد: برنامه های متنوع هفته کار هر ساله با حضور و هماهنگی تشکل های کارگری و کارفرمایی برگزار می شد که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، بیشتر این برنامه‌ها به صورت مجازی و آنلاین با مشارکت شرکای اجتماعی، نمایندگان کارگران و کارفرمایان و تعاونی ها برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط پیش آمده در سال جاری، جشنواره ها و مسابقات مختلف ویژه بزرگداشت هفته کارگر، در بستر فضای مجازی برگزار خواهد شد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری در ادامه گفت فضای مجازی و شبکه های مختلف رادیو و تلویزیون استانی را بستر و ظرفیتی مناسب جهت عملی نمودن بسیاری از برنامه های هفته کارگر دانست و گفت: با بهره گیری از این ظرفیت ها می توان به بهترین نحو قدردانی خود را از تلاش های جامعه کار و تلاش ابراز داریم.

وی تصریح کرد: حفظ سلامت کارگران، حفظ روند مطلوب تولید و معیشت و نیز اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی، سهم این اداره کل در مهار کرونا است. که ان شالله بتوانیم با کمک این قشر عزیز گام موثر برداریم که بحمدالله موثر بوده است که کارگران به همراه سایر اقشار جامعه از این بحران به سلامت عبور نمایند.

وی اهم اقدامات هفته کار چهار محال و بختیاری راتقدیر از خادمان سلامت محور در مقابله با ویروس کرونا که شامل کادر درمان (پزشکان، پرستاران و بهیاران)، تقدیر از اعضای کمیته بهداشتی و مسئولین خانه های بهداشت، اطلاع رسانی برنامه ها و عناوین روزهای هفته کارگر از طریق خبرگزاری و رسانه ها، حضور مدیرکل و نمایندگان تشکل های کارگری کارفرمایی در برنامه های متنوع صداوسیمای استان، نشست خبری مدیرکل با اصحاب رسانه و مطبوعات استان، تهیه زیرنویس دربرنامه های شبکه استانی با محوریت نقش کارگران در شعار سال جهش تولید، معرفی کارگر نمونه، واحدنمونه و گروه کار نمونه استان، تبلیغات محیطی، نصب بنر و استفاده از بیلبوردهای تبلیغی با همکاری دیگر دستگاهها در سطح شهر، برگزاری مسابقه فرهنگی ورزشی مربوط به این هفته از طریق فضای مجازی، مصاحبه با مدیران عامل وکارگران مراکز تولید ماسک والکل در این ایام  و بازدید از این کارگاهها است.

 

۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید