اخبار

۴۱ کارگر و کارآفرین و تعاونگر برتر در چهارمحال و بختیاری به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل شدند.

۴۱ کارگر و کارآفرین و تعاونگر برتر در چهارمحال و بختیاری به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل شدند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری در همایش نقش کارگران و کارفرمایان در پیروزی و تداوم انقلاب در این مراسم با بیان اینکه این همایش هر ساله برگزار می‌شود، اظهار داشت: جامعه کاری شهدایی را به انقلاب تقدیم کرده و این جامعه همواره بسیار نجیب، کم توقع، فداکار، ایثارگر است که همیشه در مقابله با آسیب‌های معیشتی مبارزه دارد و هرگز در ولایت مداری سستی نداشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری، سیدحفیظ الله فاضلی بیان کرداکنون ۱۰۵ هزار کارگر بیمه شده اصلی در استان وجود دارد که با خانواده و تبعه آنان، بیش از ۶۰۰ هزار هستند که تحت حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار دارند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: بخشی از این ۶۰۰ هزار نفر بیمه شده روستایی، عشایری و کشاورزی هستند.

  در ادامه نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهارداشت: این جشن‌ها پیام‌های بلندی دارد زیرا جشن‌هایی انسان ساز، تکامل بخش و ارتقا بخشنده بوده که فیض معنوی دارند.

حجت الاسلام نکونام گفت: انقلاب ایران به انقلاب انبیا متصل است و تنها برای قانون اساسی شکل نگرفته بلکه ادامه دهند راه ۱۲۴ هزار پیامبر است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی بشر را ارتقا و منزلت داده و به انسان‌ها کرامت بخشید.

وی بیان کرد: روز به روز زمینه خروج آمریکایی‌ها از منطقه با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: کارگران جایگاه و منزلت انسانی دارند که باید حقوق آنان رعایت شود و در غیر این صورت با خاطیان برخورد شود زیرا این رفتار در تراز جمهوری اسلامی نیست.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) نیز در این همایش گفت: باید از مردم قدردانی کرد که زیرا پیروزی انقلاب نتیجه تلاش تمامی اقشار بود و حتی کسانی که در داخل کشور بودند تحت تأثیر تحریم‌های دشمن قرار گرفتند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری نیز در این همایش با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: با وجود همه تحریم‌هایی که آمریکا برای ملت ایران ایجاد کرده است اما تلاش کارگران و حضور فعال تولیدکنندگان باعث شده چرخ مملکت بچرخد و این کشور با استقامت و ایستادگی آنها روی پای خود بایستد.

جعفر مردانی افزود: این حضور پررنگ اقشار جامعه در صحنه‌های مهم کشور را امسال بار دیگر در راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن شاهد خواهیم بود.

وی همچنین با دعوت از مردم به حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای، خاطرنشان کرد: انتخابات یکی از صحنه‌های مهم کشور و از مصادیق بارز مردمسالاری دینی است از همین رو حضور حداکثری و آگاهانه مردم در پای صندوق‌های رای تاثیر بسزایی در عرصه داخلی و خارجی کشور دارد.

 

 

۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید