اخبار

نشست مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری بامدیران کارخانه شیر خشک

نشست مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری بامدیران کارخانه شیر خشک
دراین بازدید مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت:مردم با بصیرت ما در تشییع پیکر سردار سلیمانی، بصیرت و هوشیاری خود را به نمایش گذاشتند و با زیبایی در شهرهای مختلف که تاکنون پیکر سردار تشییع شد، وارد صحنه شدند و بصیرت خود را به جهانیان مخابره کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ،سید حفیظ الله فاضلی در ادامه افزود: امروز تکلیف همه ما تلاش برای توسعه، تولید و اشتغال است و تداوم و حفظ استقلال کشوردر گرو برنامه ریزی و حرکت برمدار علم و دانش است.

وی رمز موفقیت این شرکت را در تیم مدیریتی قوی و کارآمد این مجموعه دانست و گفت: محیط سالم و بدوراز تنش،روحیه همکاری،همدلی و مشارکت و سرشار از صمیمیت و تفاهم متقابل بین کارگران و مدیران موجب رشد و ترقی این واحد تولیدی گردیده و زمینه تعالی مجموعه را فراهم آورده است.

وی افزود: امروز تکلیف همه ما تلاش برای توسعه، تولید و اشتغال است وکارگران باید توجه داشته باشند که ارتقاء بهره وری و انجام کار مفید و تلاش بیشتر آنان موجب حفظ و پایداری بنگاههای اقتصادی خواهد شد و وجود روحیه همکاری و همدلی بین کارگران و مدیران این شرکت موجب رشد و تعالی مجموعه در شرایط کنونی در استان شده است .

 

۱۶ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید