اخبار

ثبت نام بیش از 122شرکت و اتحادیه تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر استان چهارمحال و بختیاری

ثبت نام بیش از 122شرکت و اتحادیه تعاونی در جشنواره تعاونی های برتر استان چهارمحال و بختیاری
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت 122 شرکت تعاونی در استان چهارمحال و بختیاری در چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر ثبت نام کرده اند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری ، مهندس فاضلی افزود ازاین تعداد ثبت نام حاکی از افزایش25/ درصدی ثبت نام تعاونی ها در زمان مشابه نسبت به سال گذشته در جشنواره است.
وی تصریح کرد بیشترین ثبت نام تعاونی ها در گرایش های کشاورزی تعاونی، خدماتی تعاونی و صنعتی تعاونی و فرش دستبافت است .که بیشترین ثبت نام با توجه به تعداد تعاونی های فعال به ترتیب مربوط به تعاونی های شهرستان های کوهرنگ،اردل و لردگان است.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحا ل و بختیاری ادامه داد  ثبت نام در چهاردهمین جشنواره تعاونی های برتر استان چهارمحال و بختیاری همزمان با سراسر کشور از تاریخ چهارم خردادماه  شروع و تا دهم تیرماه  سال جاری ادامه داشت . شایان ذکر است: تعاونی هایی که حداقل دارای سه سال فعالیت و فاقد زیان ویژه باشند و همچنین شاخص های مثبتی درگرایش فعالیت خود داشته باشند می توانند در این جشنواره ثبت نام کنند

وی اضافه کرد جشنواره پس از پایان ثبت نام انجام خواهد شد و برترین تعاونی های استانی در گرایش های مختلف مشخص، معرفی  و در شهریور ماه جاری همزمان با هفته تعاون از آنها تجلیل خواهد شد.

 

۳۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید