اخبار

نخستین زنگ ورزش کارگری با حضور کارگران و مسئولان استانی در چهارمحال و بختیاری نواخته شد.

نخستین زنگ ورزش کارگری با حضور کارگران و مسئولان استانی در چهارمحال و بختیاری نواخته شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ، در گرامیداشت هفته کارگر نخستین زنگ ورزش کارگری با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان،کارگران، کارفرمایان و جمعی از مسئولان استانی در چهارمحال و بختیاری نواخته شد.

این برنامه در راستای توسعه برنامه‌های ورزش همگانی در بین این قشر و با حضور بیش از 100 نفر از کارگران با اجرای برنامه‌های ورزشی و سخنرانی برگزار شد تا این امر زمینه‌ساز جنب و جوش بیشتر کارگران در ابتدای روز و توسعه فعالیت‌های ورزشی در بین آنها و در نتیجه ثمرات مثبت این امر در محیط‌های کار شود.

نواخته شدن زنگ ورزش کارگری در کارگاه‌ها، واحدهای تولیدی و صنعتی و کارخانجات یک طرح ملی بوده که در راستای توسعه ورزش‌های همگانی در بین کارگران در راستای سلامت همگانی این قشر در استان چهارمحال و بختیاری نیز اجرای آن آغاز شد تا از این پس با توسعه ورزش در بین این قشر پویایی و افزایش بهره‌وری را در محیط‌های کارگری را نیز شاهد باشیم.

رسیدن به اهداف مورد نظر اجرای این طرح در گرو مشارکت و همکاری همه‌جانبه مسئولان و همراهی کارفرمایان با اجرای این طرح است تا با نشاط‌ افزایی در محیط‌های کارگری بتوان بهره ‌وری و توسعه واحدهای تولیدی و صتعتی را نیز به تبع آن فراهم کرد

 

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید