اخبار

دیدار رئیس جهاد دانشگاهی استان با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری

دیدار رئیس جهاد دانشگاهی  استان با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری
رئیس جهاد دانشگاهی استان با حضور در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با مهندس فاضلی مدیرکل دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری، در این دیدارسید حفیظ الله فاضلی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ؛ اظهار داشت: جهاددانشگاهی می‌تواند فعالیت های تخصصی متعددی در این زمینه  های مختلف به عهده بگیرد که یکی از این ظرفیت ها در بخش آموزش واشتغال  است.
مهندس فاضلی تصریح کرد: این اداره کل آمادگی کاملی برای توسعه فعالیت های خود با جهاددانشگاهی دارد که از جمله آنها همکاری مستمر و فعالانه در زمینه آموزش اشتغال دارد.
وی افزود: دولت همه عزم و توان خود را برای حل مشکلات مرتبط به کار در کشور و استان به کار گرفته است و امیدواریم جوانان حتی نهادهای فعال با استفاده از این ظرفیت‏ها به دنبال رفع خلاهای جدی در کشور شوند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری در ادامه بیان کرد: ایجاد فضای اشتغال و کار آفرینی نیازمند یک فرهنگ سازی است که باعث ایجاد مشکلات در بخش تولید و اشتغال شده است. و باید امروز جهت برطرف کردن آن تلاش و فرهنگ سازی کنیم
در ادامه رئیس جهاد دانشگاهی واحد  چهارمحال و بختیاری ضمن قدردانی از همکاری‌های صورت گرفته اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری در اجرای طرح، گزارشی از روند اجرای فازهای دوم و سوم طرح (آموزش و توانمندسازی متقاضیان و اتصال به بازار و فروش محصول) ارائه نمود.
آقای رضایی حمایت بیشتر از پشتیبانان و متقاضیان طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی را از جمله خواسته های متقاضیان و پشتیبانان طرح عنوان کرد و خواستار حمایت بیشتر از آنان شد

 

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید