اخبار

کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد
در این کارگروه استاندار استان چهارمحال وبختیاری تاکید کرد: این استان برای جذب سرمایه گذاری بخش های مختلف آمادگی کامل را دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری، مهندس عباسی افزود  مسئولان نسبت به جذب سریع تر سهمیه استان در تسهیلات اشتغالزایی روستایی و فراگیر اقدامات لازم را انجام دهند.
وی اظهار داشت: مسئولان اجرایی استان با هدف آگاهی عمومی در بهره مندی از شرایط تسهیلات اشتغالزایی فراگیر و اشتغال روستایی نسبت به اطلاع رسانی گسترده و نشست های هم اندیشی و توجیهی با اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها اقدام کنند.
وی گفت: معرفی تمامی رسته ها و رشته های مرتبط با تسهیلات اشتغالزایی فراگیر و اشتغال روستایی در چهارمحال و بختیاری برای مردم تشریح و تبیین شود..
وی افزود: تمامی مدیران دستگاه های اجرایی، فرمانداران و تمامی مسئولان و تصمیم گیران چهارمحال و بختیاری موظفند در نشست های تصمیم گیری حاضر شوند.
در ادامه مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: سهمیه این استان در تسهیلات اشتغالزایی فراگیر و اشتغال روستایی 3 هزار و 58 میلیارد ریال بوده است.
سیدحفیظ الله فاضلی تصریح کرد: از این مبلغ تاکنون 2 هزار و 607 میلیارد ریال مصوب و یکهزار و 729 میلیارد ریال به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شد..


 

۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید