اخبار

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری بمناسبت فرا رسیدن هفته تعاون

پیام تبریک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری بمناسبت فرا رسیدن هفته تعاون
مهندس فاضلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری طی پیامی فرا رسیدن هفته تعاون را به جامعه تعاونگران استان تبریک گفت.

تعاونوا علی البر و التقوی»

 در متن این پیام آمده است: بی شک برای رسیدن به عدالت اجتماعی و اقتصادی از جمله موفقیت در اقتصاد مقاومتی، بهترین و ارزان ترین راهکار، ایمان و اعتقاد دست اندرکاران دولت خدمتگزار به تعاون و حمایت از بخش تعاونی است. چرا که تعاونی، بعنوان دومین بخش اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در کنار بخش های دولتی و خصوصی در توسعه اقتصادى و اجتماعى کشور نقش سازنده ای داشته و دارد.

از آنجا که دولت تدبیر و امید برای تجلی روح تعاون در جامعه و توسعه مشارکت های مردمی کوشش می کند و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز شعار “با تعاون کار ایجاد می کنیم تا به رفاه برسیم” را سرلوحه ی برنامه های خود قرار داده است، بدون شک نقش موثر بخش تعاونی در ایجاد اشتغال توأم با عدالت اجتماعی به طور برجسته ای تجلی می یابد و شرکتهای تعاونی با توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و مشارکت مردمی، ترغیب فعالیت های جمعی در راستای تجمیع سرمایه های اندک به ویژه در میان اقشار تحصیلکرده جویای کار، در ایجاد اشتغال پایدار و رشد و بالندگی ایران سرافراز اسلامی، نقش بسزایی دارند.

اینجانب ضمن تبریک وگرامیداشت هفته تعاون، برای تمامی دست اندرکاران و متولیان خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی که احیاگر ارزشهای والای تعاون در نظام کشور می باشند، از خداوند متعال توفیق روز افزون مسألت دارم.

 

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید