اخبار

پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری

پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در چهارمحال و بختیاری
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: از پرداخت حدود13 میلیارد تومان تسهیلات به دو هزار و 134 طرح مشاغل خانگی در استان خبر داد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری مهندس فاضلی - اظهار کرد: تا کنون در راستای طرح مشاغل خانگی در استان، سه هزار و 546 طرح به بانک‌ها معرفی شده است.

وی در ادامه بیان کرد:از طرح‌های معرفی شده به بانک‌ها تا کنون 13 میلیارد تومان تسهیلات از بانک‌ها دریافت شده که بیشترین طرح‌ها در بخش صنایع‌دستی، قالیبافی، خیاطی، گلیم‌بافی، و همچنین بخش بسته‌بندی محصولات کشاورزی بوده است.
 مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری در ادامه گفت: طرح الگوی نوین مشاغل خانگی در راستای ایجاد کسب و کارهای خانگی به صورت آزمایشی در استان‌های ایلام، لرستان، کرمانشاه، کردستان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، آذربایجان غربی  در حال اجرا است که قرار است دوهزار نفر در سطح استان تحت پوشش این طرح قرار گیرند.
فاضلی خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح مشکل اساسی فعالان مشاغل خانگی در رابطه با بازاریابی برطرف خواهد شد و ارتباط بین تولیدکننده و بازا هدف تقویت می‌شود.

 

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید