اخبار

انتصاب سرپرست جدید اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی شهرستان شهرکرد

انتصاب سرپرست جدید اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی شهرستان شهرکرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری ، در جلسه ای با حضورمهندس فاضلی مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و تعدادی از مدیران ستادی و اجرایی اداره کل محسن مولوی به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی اجتماعی شهرستان شهرکرد معرفی واز زحمات آقای ابراهیمی رئیس قبلی این اداره قدردانی شد.

مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان در ابتداء این جلسه با تقدیر از زحمات رئیس قبلی و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید گفت : تغییرمدیران از اصول دموکراسی و فراهم کردن فضای لازم برای حضور جوانان و ایجاد انگیزه جهت کار وتلاش بیشتر است.

مهندس فاضلی افزود : حمایت و ساماندهی مشاغل و جذب اعتبارات مربوط به آن، برگزاری منظم جلسات کارگروه اشتغال شهرستان، تلاش در جهت توسعه بخش تعاون، ایجاد  ارتباط مطلوب بین تشکلهای کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی با نگاه اصل سه جانبه گرایی،  تنظیم و نظارت بر روابط کار، صیانت از نیروی انسانی و کاهش حوادث ناشی از کار از جمله اولویت هایی است که بایستی مورد توجه ویژه  اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی قرار گیرد.

وی در ادامه به ظرفیت های مطلوب شهرستان درزمینه اشتغالزایی اشاره کرد و اظهار داشت : این بخش ها شامل صنعت ، کشاورزی وگردشگری است که از مدیریت جدید این اداره انتظار می رود با تعامل وهمکاری با دستگاههای مختلف زمینه سرمایه گذاری  موثر وکارآمد را و تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی را فراهم نماید.

مهندس فاضلی مدیر کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت : اداره کل تعاون ، کار رفاه اجتماعی مصمم است تا با پیگیری مضاعف رسالت خود زمینه هرچه بیشتر اشتغال وبهبود فضای کسب وکار را فراهم نماید.

وی با تقدیر از رئیس قبلی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرکرد و اعلام حمایت از برنامه های اشتغالزایی اظهار امیدواری کرد با عزم وارده مضاعف بتوان در جهت حل مشکلات پیش روی اشتغال گام برداشت.

در پایان این نشست با اهدای لوح از زحمات اسدالله ابراهیمی تجلیل و محسن مولوی به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی  شهرستان شهرکردمعرفی شد.

گفتنی است محسن مولوی با حکم  سید حفیظ الله فاضلی مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی استان به این سمت منصوب شده است

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید